Strona główna

Fish SPA

Na czym polega zabieg Fish pedicure?

fish_spa_1Zabieg Fish SPA to naturalny peeling dla Twoich stóp i dłoni.

Chcielibyście spróbować pedicure robionego przez… rybki? To niezwykle przyjemny zabieg, bardzo popularny na Zachodzie. W Warszawie dostępny jest właśnie u nas. Rybki Garra Rufa delikatnie i skutecznie usuną Wasz martwy lub zniszczony naskórek. Dobrze wpłynie to na prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Poprzez stymulację rybek poprawi się też Wasze samopoczucie. Gorąco polecamy!

W pierwszej kolejności stopy są dokładnie myte płynami niezawierającymi szkodliwych dla rybek substancji chemicznych i wycierane delikatnym ręcznikiem. Następnie siada na wygodnym siedzisku i wkłada stopy do specjalnego akwarium, w którym znajdują się setki małych rybek, a one natychmiast zabierają się do pracy, usuwając za pomocą przyssawek martwy naskórek, nie naruszając przy tym zdrowej skóry.

Podczas zabiegu odczuwalny jest przyjemny mikromasaż, który usprawnia krążenie, odpręża, usuwa zmęczenie. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, gdyż rybki nie posiadają zębów, a jedynie przyssawki. U osób szczególnie wrażliwych może wywołać napady śmiechu, ponieważ rybki podczas swojej "pracy" łaskoczą. Zabieg Fish Pedicure jest najdoskonalszym, najbezpieczniejszym i najdelikatniejszym, a przede wszystkim naturalnym sposobem na peeling stóp. Dzięki niemu stopy stają się nie tylko ładniejsze, ale także zdrowsze, gładsze, mniej zmęczone i narażone na otarcia.

Zalety zabiegu

Zabieg zapewni Państwu delikatny peeling skóry stóp. Poprawiając przy tym jej ukrwienie, sprawiając że stanie się lepiej odżywiona i zdrowsza.

Bardzo ważną informacją jest fakt, iż rybki wydzielają niezwykle przydatny enzym – DITRANOL, który działa na komórki skóry stymulująco, wspomagając jej regenerację i odbudowę.

Bezpieczeństwo

  • Przeciwwskazaniami do zabiegu są:
  • nosicielstwo chorób zakaźnych krwi
  • rozrusznik serca
  • uszkodzony naskórek stóp ( otarcia, pęknięcia, rany )
  • grzybica skóry stóp i paznokci
  • wydepilowane woskiem nogi  24h przed zabiegiem
  • stopa cukrzycowa
  • inne choroby obniżające naturalną odporność organizmu

fish_spa_2

Zabieg Fish SPA jest w 100 % bezpieczny i zdrowy ! Woda w akwariach jest non stop filtrowana na trzy sposoby: mechaniczny, biologiczny oraz za pomocą lampy UV C, co zapewnia likwidację do 99,9% wszystkich drobnoustrojów, jednoczenie zapewniając rybkom bezpieczne dla nich środowisko.

Rybki pochodzą z legalnych hodowli, są przebadane i zdrowe, woda w której pływają jest całodobowo całkowicie przefiltrowana wiele razy.

Stanowisko do mycia stóp przed zabiegiem jest każdorazowo dokładnie myte oraz dezynfekowane. Woda w naszych akwariach jest dużo bezpieczniejsza niż w publicznych basenach i miejskich wodociągach. Przez 3 lata funkcjonowania stanowiska Fish SPA mieliśmy samych zadowolonych klientów. Zapraszamy na zabiegi do Instytutu Zdrowia i Urody Biosphere!

Recepcja  +48 (22) 4166554

Adres:

    Warszawa, ul. Nugat 9 lok. U 11
    6 minut od stacji merta Imelin lub Stokłosy

    pn. – pt.: 11:00-20:00
    sob.:      11:00-16:00

biuro@instytutbiosphere.pl

Tekst jest dodany również tu: http://instytutbiosphere.pl/medycyna-naturalna/fish-spa-pedicure-rybkami

+48 509 966 083
Copyright © Perfect Line

Projekt i realizacja strony www Strony www Płock