Strona główna

Inne zabiegi

Fale radiowe jako wspomaganie terapii odchudzającej

Perfect Line Clinic oferuje zaawansowane technologie radiofrekwencji. Stosujemy fale radiowe monopolarne których skuteczność została już wielokrotnie potwierdzona, dodatkowo nasze urządzenia wyposażone są w fale radiowe bipolarne którą gwarantują spektakularny efekt liftingujący i odmładzający, jednak w terapii odchudzającej najistotniejsze działanie oferują fale radiowe tri polarne- TRIPOLAR RF RADIO FREQUENCY, ponieważ oddziałują nie tylko na tkanki powierzchowne, ale docierają również do komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Ogrzanie podczas zabiegu komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenie płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni międzykomórkowej a potem przedostaje do układu krwionośnego i limfatycznego, jest metabolizowany przez wątrobę i wydalany z organizmu. Zabieg falami radiowymi poleca się w celu redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, eliminacji cellulitu, ujędrnienia zwiotczałej skóry np. w wyniku nadmiernego i zbyt szybkiego odchudzania lub na skutek procesów starzenia.

faleW głowicy tripolarnej zastosowano innowacyjny system 3 elektrod, który zwiększa skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów na ciało. System tripolarny daje skumulowaną, wywołaną cyklicznie wiązkę fal, przez co rezultaty widać już po pierwszym zabiegu.

 

Dlatego też zabieg lipolizy kawitacyjnej wzbogacamy o zastosowanie tri polarnych fal radiowych.

Polecamy też samodzielne zabiegi radiofrekwencji na ciało celem uzyskania jeszcze lepszego efektu terapeutycznego.
 

Terapie łączone

terapie_laczoneW celu uzyskania najlepszego efektu terapeutycznego istnieje możliwość indywidualnego opracowania pakietów zabiegowych łączących kilka różnych technologii.

Cena za taki pakiet jest wówczas dużo atrakcyjniejsza niż oddzielne zakupienie poszczególnych zabiegów, a efektu może ulec zwielokrotnieniu.

Przykładowa terapia łączona – ODCHUDZANIE:

  • -lipoliza kawitacyjna PERNAMENT SLIM + Radiofrekwencja + Masaż próżniowy

Przykładowa terapia łączona – ODMŁADZANIE:

  • -Radiofrekwencja + Fotoodmładzanie + Face treatment

Przykładowa terapia łączona USUWANIE CELLULITU:

  • -Lipoliza laserowa SLIM EXPRESS + Radiofrekwencja (tri polar) + masaż próżniowy

W celu opracowania indywidualnego pakietu prosimy umówić się na bezpłatną konsultację:

+48 509 966 083  (formularz kontaktowy)

 

Porady dietetyczne

wagaProces odchudzania wymaga kompleksowego podejścia, zabiegi oferowane w naszym gabinecie są niezwykle skuteczne (potwierdzają to: zadowolenie klientów oraz prestiżowe certyfikaty jakie posiada nasz sprzęt). Jednak bez trwałej zmiany złych nawyków żywieniowych i trybu życia mogą nie wystarczyć.

Dlatego zespół Perfect Line Clinic wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom i oferujemy kompleksową pomoc w procesie odchudzania !

Bardzo ważną rzeczą w odchudzaniu jest umiejętność odpowiedniego doboru i komponowania produktów żywnościowych- dieta powinna dostarczać przede wszystkim optymalnej ilości energii (kalorii) ale i niezbędnych składników odżywczych i witamin. Powszechnym i bardzo poważnym błędem osób odchudzających się jest drastyczne ograniczenie ilości przyjmowanego pokarmu. Niestety po pewnym czasie nasz organizm będzie wycieńczony z braku witamin i niezbędnych składników pokarmowych, metabolizm spowolni i ulegnie rozregulowaniu co uniemożliwi utrzymanie uzyskanej wagi…

Trzeba odchudzać się racjonalnie i z głową, a jeszcze lepiej pod czujnym okiem specjalistów.

Zespół Perfect Line Clinic to ma w swoich szeregach doświadczoną dietetyczkę.

Każdy z naszych klientów ma możliwość porozmawiania z dietetykiem na tematy dotyczące odchudzania bezpłatnie w ramach wykupionego zabiegu odchudzającego ! Dietetyk odpowie na wszystkie pytania, a dzięki temu spalanie tłuszczu, a także utrzymanie wagi po odchudzaniu ma szansę przynieść Państwu lepsze efekty.

Porada fachowca w tej dziedzinie jest naprawdę bardzo potrzebna, bo samodzielne eksperymentowanie na organizmie nie zawsze kończy się bezpiecznie.

+48 509 966 083
Copyright © Perfect Line

Projekt i realizacja strony www Strony www Płock