Strona główna

Masaż próżniowy plus tri polar RF

Na czym polega masaż próżniowy plus tri polar RF

masaz_prozniowyMasaż próżniowy polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej specjalną głowicą kulkową, która najpierw zasysa fałd skórny, a później go puszcza. Taki masaż powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, a następnie wydalenie zbędnych złogów tłuszczu poprzez normalne czynności oczyszczające organizm.

Głowica dodatkowo wyposażona jest w tri polarne fale radiowe które wspomagają efekt wyszczuplający oraz napinają i ujędrniają skórę.

Zabiegi masażu próżniowego są jednym z najskuteczniejszych sposobów nieinwazyjnego zwalczania cellulitu i tkanki tłuszczowej w określonych częściach ciała. By osiągnąć trwałe efekty, masaż próżniowy powinno wykonywać się w seriach.

 

Na początku dobrze jest, by w dwóch pierwszych tygodniach wykonać 4 zabiegi w równych odstępach czasu, następnie wykonywać jeden zabieg masażu próżniowego tygodniowo.
 

Zalety masażu próżniowego plus tri polar RF

Masaż próżniowy posiada wiele zalet, ponieważ polecany jest by wykonywać go nie tylko ze względów estetycznych, ale także i zdrowotnych. Likwiduje on tkankę tłuszczową i cellulit, ale także udrażnia naczynia limfatyczne i pobudza metabolizm. Masaż próżniowy usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

masaz_prozniowy_2Dlatego też masaż próżniowy jest uznawany na świecie za jedną z najskuteczniejszych bezinwazyjnych metod likwidacji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Możemy dzięki niemu modelować sylwetkę w wybranych partiach ciała. Jest to masaż bardzo przyjemny, który nie ma wpływu na normalne czynności życiowe.

Dodatkowe zastosowanie tri polarnych fal radiowych w głowicy masującej pozwala na jednoczesne ujędrniane i napinanie skóry w miejscu wykonywania zabiegu oraz wzmacnianie efektu wyszczuplającego.

W związku z tym masaż znajduje swoje zastosowanie także w terapii opóźniającej starzenie ciała. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny.
 

Wskazania do zabiegu

 • Cellulit (skórka pomarańczowa)
 • Opuchlizna kończyn dolnych
 • Nadmierna tkanka tłuszczowa
 • zastoje limfy, drenaż limfatyczny,
 • “ciężkie nogi”, masaż na bolące nogi,
 • lifting , ujędrnianie ciała,
 • ujędrnianie biustu,

 

Przygotowanie do zabiegu

Masaż próżniowy jest zabiegiem bezpiecznym i nie wywołuje praktycznie żadnych efektów ubocznych. Nie trzeba też się do niego specjalnie przygotowywać – wystarczy przed i po zabiegu wypić ok. 0,5 litra wody, aby pomóc organizmowi za pomocą układu moczowego wydalać złogi niechcianego tłuszczu, wspomóc usuwanie toksyn i stymulować naturalny drenaż limfatyczny.
 

Przeciwwskazania do zabiegu

 • Żylaki
 • Popękane naczynka krwionośne
 • Przerwanie ciągłości skóry i jej infekcje (rany, otarcia w okolicy poddawanej zabiegowi)
 • ciąża
 • czynny nowotwór, choroby zakaźne,
 • leczenie antykoagulantami,
 • bielactwo ( syndrom Koebnera ),
 • liposukcja ( do 6 m-cy po zabiegu),
 • miejscowe przeciwwskazania : naczyniak, bolesne żylaki, tłuszczak

 

Postępowanie po zabiegu

masaz_prozniowy_3Po pierwszych 1-2 zabiegach mogą powstać drobne przekrwienia i siniaczki, które jednak do tygodnia czasu znikną samoistnie. Później skóra będzie przyzwyczajona do zabiegów i podobnych dolegliwości już nie będzie.

By osiągnąć trwałe efekty, polecamy wykonanie serii ok. 10 zabiegów. Najlepsze efekty uzyskamy wykonując masaż 2 lub 1 raz w tygodniu.

Dokładna liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta. Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 – 3 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi. Działanie urządzenia jest odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Pacjentka ma uczucie lekkości w części ciała poddanej zabiegowi. Dodatkowo skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.

+48 509 966 083
Copyright © Perfect Line

Projekt i realizacja strony www Strony www Płock